About

Jestem mamą Marcelinki, ciekawskiej dziewczynki, dzięki której każdy dzień jest niesamowitą przygodą, pełną niespodzianek i zwrotów akcji. Ubrania, które dla niej wybieram odzwierciedlają jej zadziorny charakter. Jej szafa jest przewrotna. Bluzy są  sukienkami, bluzki – tunikami a futro tworzy idealny zestaw z dresami. W wyborach kieruję się impulsem, który jest moim dobrym doradcą. Pierwsze wrażenie bierze górę nad rozsądkiem. Na szczęście moda dziecięca to przede wszystkim zabawa, której nie powinno się traktować zbyt poważnie.

cogelmogel to próba utrwalenia w obiektywie kadrów z naszego życia, w którym są nie tylko ubrania ale również książki, zabawki, przedmioty i miejsca, które nas inspirują i w których lubimy przebywać. Nie będę składać obietnic i zobowiązań. Bloga będę prowadzić impulsywnie z potrzeby uchwycenia chwil pięknych i ważnych, które chcę pamiętać jak najdłużej i jak najintensywniej.

I am the mommy of an inquisitive girl whose name is Marcelina. Thanks to her every day is an amazing adventure, full of surprises and twists of action. Clothes that I choose for Her reflect her feisty spirit. Her wardrobe is somewhat perverse. Sweatshirits are dresses, blouses are tunics and fur creates a perfect set with a track suit.While selecting I am guided by impulse, which is a good adviser. The first impression prevails over reason. Fortunately, children’s fashion is primarily fun, and should not be taken too seriously.

cogelmogel is an attempt to capture moments from our lives, which are not only clothes but also books, toys, objects and places that inspire us and where we like to stay. I am not going to make promises and commitments. I will run this blog impulsively lead by the need to capture beautiful and important moments that I want to remembervividly and for a long time.

 

 

2 thoughts on “About

  1. witam, chciałam podpytać o zdjęcia, czy używa Pani jakichś filtrów,czy to zasługa programu ? proszę o podpowiedź co jest zasługą takich “mlecznych” zdjęć ?

    1. Tak jest to filtr. Od samego początku zdecydowałam się na jeden filtr, którego konsekwentnie używam. On nie przekłamuje kolorów ale sprawia wrażenie zamglonego. Cieszę się, że podoba się Pani ten efekt na zdjęciach:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s